top of page
Rock müzik öğrenimine başlangıç

ROCK ONE

Yeni Başlayanlar İçin Rock Dersleri

RockOne Programının İçeriği

rockschool istanbul ders bilgileri
Rock One
Programına katılan tüm öğrencilerimiz:

Haftada 1 ders saati
birebir enstrüman dersi

Haftada 1 ders saati
müzik teorisi

​​Haftada 2 ders saati
bir uzman öğretmenin yönettiği                    
90 dakikalık orkestra provasına
katılacaklardır.

Çalışma Programı

PROGRAM HAKKINDA

  • Başlangıç seviyesi öğrencileri, Rock One repertuvarındaki şarkılara basit akorlar ile eşlik etmeyi öğrenerek başlarlar.

  • Öğretmenlerimiz tanınmış şarkıları ders aracı olarak kullanırlar. Öğrenciler ilk olarak şarkının içindeki akor yürüyüşünü, ölçü ve zaman birimlerini öğrenirler. 

  • Öğrencilerimiz şarkıların altyapılarını basit bir şekilde öğrendikten sonra, parmak eksersizleri, çalma teknikleri, rock kalıpları ve sololar gibi daha komplike eğitimlere geçerler.

  • Rock One programındaki öğrencilerimizin öğrenmesi gereken konulardan birisi de enstrümanlarını akort edebilmektir. Grup provalarımızda enstrümanların akortlu olmasının önemi daha belirginleşecektir.

  • Rock One’daki ilk bir kaç haftadan sonra, bir çok öğrenci performanslarını sergilemeye artık hazırdır. Sonunda bir konserde çalmaktan daha güzel ne olabilir ki?

Rock School'da sadece yetişkinleri değil,

çocukları da düşünerek programlar geliştirdik

Rock Müzik Okulu | Oğuz Abadan Mtsm
RockSchool For Kids

 

7 yaşından itibaren minik rockerlar için hazırlanmış programlar içerir. Programın öğreticileri, çocuklar ile çalışma konusunda uzmanlaşmış olup, dersleri oyun kalitesinde sunarlar.

bottom of page